Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz

Şirketimiz silahlı ve silahsız fiziki güvenlik hizmeti vermektedir…

   

FİZİKİ ÇALIŞMA ALANLARIMIZ;
Fabrikalar
Alışveriş Merkezleri
Süpermarketler
Oteller
Şantiyeler
Hastaneler
Okullar
Stadyumlar
Konser ve Etkinlikler
Kamu Kurum ve Kuruluşları
Siteler, Müstakil Villalar, Residanslar

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Xray Cihazı
Güvenlik bariyerleri
Engelli Giriş Bariyerleri
Kartlı Geçiş Sistemleri
Kamera İzleme
Otomasyon Odası
Telsizle Haberleşme
Araç Altı Kontrol Sistemleri
Araç Giriş Stikerleri
Araç Takip Sistemi
Termal Kameralar

DANIŞMANLIK HİZMETİ
Güvenlik Hizmetini kendi bünyesinde yapan kurum/kuruluşlar için LEOPAR GÜVENLİK olarak uzman kadrosu ile 5188 sayılı kanun ve bu kanunun uygulamasına yönelik yönetmelik esasına bağlı kalarak, güvenlik hizmetinin gereği ve talepler üzerine şahısların, eğitim merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, hastanelerin, eğitim merkezlerinin, spor müsabakalarının, fuarların, konserlerin, kamu ve özel sektörlere ait iş yerlerinin ne tarz bir tehdide maruz kalabileceği ve güvenliğe yönelik tehditlerin neler olabileceği ve nasıl güvenliğin sağlanacağı konusunda danışmalık ve risk değerlendirme hizmeti vermektedir.

GÜVENLİK RİSK DANIŞMANLIĞI
LEOPAR GÜVENLİK HİZMETLERİ dışında herhangi bir özel güvenlik şirketlerinin size sağladığı güvenlik hizmetinin etkinliğinin ölçülmesi, güvenliğini sağlandığınız olayların risk analizlerinin yapılması, fiziki ve elektronik güvenlik sistem ve prosedürlerinin hazırlanması, şirketimizin 5188 sayılı kanuna uyumu konularında danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Fiziki güvenlik hizmeti verdiğimiz müşterilerimize aynı zamanda fiziki güvenlik danışmanlığı hizmetini de vermekteyiz.

K9 GÜVENLİK HİZMETİ
K-9 eğitimli güvenliğin günümüzdeki önemi, uygulandığı görev yerindeki etkileri ve verimliliği bilinmektedir. Bu hizmeti alan kuruluşların etkili güvenlik konusunda ciddi anlamda memnuniyeti görülmektedir. Devriye Eğitimli Köpek Kullanımı Köpeğin çalışma şekli, dışarıdan gelen tehlikeleri etkisiz kılmak üzerine kuruludur. Yönlendiricisi ile birlikte eğitim alırlar ve görev yaparlar. Açık alanlarda bulunabilecek her türlü can ve mal güvenliğinin korunması ile ilgili olarak görev yapar. Şüpheli şahıslara karşı bir silah olarak kullanılma özelliğindedir.